* Visi baldai yra sandėlyje. Mūsų salonų ir mūsų atstovų adresus rasite čia
Valgomojo stalas Zivano 80 / Barok, Tamsiai rudas (medienos imitacija)
120,00 €
Yra sandėlyje: 5+
Užduoti klausimą
Mūsų komanda atsakys į jūsų užklausą per 2 val.
Aprašymas
Specifikacija
Grąžinimas ir keitimas
- Pagamintas: stalviršis – melaminas (atspari ir lengvai prižiūrima danga, naudojama stalų paviršiams), stalviršio korpusas – MDF, kojos – MDF;
- Išmatavimai: ilgis – 80 cm, plotis – 80 cm, aukštis – 75 cm;
- Spalva – stalviršis: tamsiai rudas (medienos imitacija), kojos: tamiai rudos (medienos imitacija). (Baldų atspalvis realybėje gali nežymiai skritis nuo pateikiamų nuotraukose dėl skirtingų ekrano parametrų)
Elegantiškas apvalus valgomojo stalas Zivano 80 / Barok. Tamsiai rudos spalvos, natūralią medieną imituojančio rašto stalviršis. Puikus pasirinkimas mažesnėms erdvėms – suteikia interjerui jaukumo, šilumos ir subtilaus rafinuotumo.
| Matmenys | 80 × 80 × 75 cm |
|---|---|
| Prekės ženklas | |
| Kilmės šalis | Turkija |
| Spalva | Ruda, Ruda (medienos) |
| Forma | Apvalus |
| Praplėtimo mechanizmas | Nėra |
| Medžiaga | Metalas, MDF |
| Ilgis | 80 cm |
| Plotis | 80 cm |
| Aukštis | 75 cm |
Jei nesate patenkinti savo pirkiniu, galite grąžinti jį mums per 14 dienų, kad galėtumėte pakeisti arba grąžinti pinigus. Daugiau informacijos rasite čia.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Pristatymas maždaug per 2 dienas




