Tai bandomoji parduotuvė, skirta tik testuoti — užsakymai nebus vykdomi. Supratau.

* Nemokamas pristatymas nuo €1200.

Pristatymo informacija

Prekės pristatomos nemokamai visoje Lietuvoje. Prekes pristatome kliento nurodytu adresu. Laikinai už prekių užnešimo ar surinkimo paslaugą taikome papildomą mokestį kurį nurodys meistras esantis jūsų mieste. Dėl poreikio užnešti bei/ar surinkti baldus jūsų namuose prašome mus iš anksto informuoti kad galėtumėm jums suplanuoti atitinkamą paslaugą.

Į KĄ ATKREIPTI DĖMESĮ PRIEŠ UŽSAKANT BALDUS

Atkreipkite dėmesį, kad visi daiktai, pristatyti už jūsų namų slenksčio, atliekami jūsų pačių rizika. Šis patogus mažas kontrolinis sąrašas padės užtikrinti sėkmingą pristatymą į jūsų namus.

TINKAMA GRINDŲ APSAUGA – Įsitikinkite, kad uždėjote tinkamas dangas, kad apsaugotumėte savo gražias grindis ar kilimus. Dėl sveikatos ir saugos ypatumu pristatymo komanda negali nusiimti jokių drabužių ar avalynės.

DŪŽTANTYS OBJEKTAI – Kartais įvyksta smūgiai ir kritimai, todėl visada geriausia pašalinti viską, kas gali sudužti arba apsigadinti pristatymo kelyje, pasirūpinkite kad niekas netyčia nenukentėtų prieš atvykstant montuotojams

PRIEIGA NUOSAVYBĖJE – Nėra nieko blogiau, nei pristatyti savo produktus vien tam, kad sužinotumėte, jog jie netelpa jūsų namuose ar aplink juos.  Visada atkreipkite dėmesį į vingiuotus praėjimus, žemas ar siauras duris. Taip pat turite įsitikinti, kad mūsų transportas gali privažiuoti pakankamai arti jūsų namų. Atkreipkite dėmesį, kad kai reikia pristatyti į daugiabučius namus, mūsų pristatymo komanda turės žinoti, ar pastate yra liftas, kurį galima naudoti norint pasiekti įvairius jūsų pastato aukštus. Saugant mūsų meistrų sveikatą baldus užnešime laiptais iki 3 aukšto įvertinus kad baldas laisvai pratelpa jūsų laiptineje. Jei nesate tikri kad pavyks lengvai susitvarkyti su baldo užnešimu susisiekite su mumis iš anksto email: ignas@priveehome.lt . Jei atvyke mes negalėsime įnešti jums baldo tokiu atveju jį galėsime palikti jūsų nurodytoje vietoje arba būsime priversti jį gražinti atgal į mūsų sandėlį kas sąlygos mokestį už baldo gražinimą. Kartais inešti didelių gabaritų baldą gali būti sudetinga ir neišvengiamai gali pasižeisti sienos, tokiu atveju mūsų meistrai paprašys jūsų pasirašyti sutikimą kad jūs prisiimate rizika susijusią su baldo inešimu.

VĖLESNIS PREKIŲ PRISTATYMAS

Kartais taip nutinka kad baldą jau isigijote tačiau jūsų namai dar nėra paruošti jį priimti. Šiuo atveju mes be problemu pasaugosime jūsų baldą 2 savaites nemokamai. Vėliau saičiuosime mokesti 2 eur už kv.m. per diena. Sandėliavimas nebutų galimas išparduodamoms prekėms ar prekėms su didesne nei 20% nuolaida.

PRISTATYMO VARIANTAI

  • Standartinis kai prekes pristatome iki jūsų namų durų
  • Baltų pirštinių pristatymas kai prekes pristatome ir sumontuojame jūsų namuose.
  • Paštu kai prekė yra nedidelio dydžio ir ją galima pristatyi paštomatu
  • Prekes galima atsiimti iš mūsų sandėlio patiems adrsu Geologų 6, Vilnius

PRISTATYMO LAIKAS IR DATA: Pristatymai vykdomi darbo dienomis nuo 09:30 iki 17:00. Pristatymai vykdomi baldų pristaymo įmonės pagalba taip efektyvinant pristatymo kaštus. Diena prieš su jumis susisieks transporto vadybininkas ir sutars pristatymui galimą laiką. Kadangi pristatymų yra nemažai ir jei pristatymui jums laikas nebus tinkamas tuomet planuosime pristatymą kitai dienai. Visuomet gaudami prekes patikrinkite ar pakuotė nėra pažeista, jei pakuotė pažeista pažymėkite tai PPA (Priėmimo-Perdavimo akte). Taip pat esant galimybei visuomet apžiūrėkite ar pats baldas nėra pažeistas. Nepažymėjus ar nepastebėjus pakuotės pažeidimo atsakomybė dėl pažeisto baldo atiteks gavėjui.

MINI KREPŠELIS 0

PERŽIŪRĖTOS PREKĖS 0