* Visi baldai yra sandėlyje. Mūsų salonų ir mūsų atstovų adresus rasite čia
Valgomojo stalas Oscar 200 / Cosmos High Gloss, Pilkas (marmuro raštas)
610,00 €
Yra sandėlyje: 5+
Užduoti klausimą
Mūsų komanda atsakys į jūsų užklausą per 2 val.
Aprašymas
Specifikacija
Grąžinimas ir keitimas
- Pagamintas: stalviršis iš MDF, stalo pagrindas iš ąžuolo medienos imitacijos;
- Išmatavimai: ilgis – 200 cm, plotis – 100 cm, aukštis – 76 cm;
- Svoris: 58,2 kg
- Spalva – stalviršis: pilka (marmuro imitacija). (Baldų atspalvis realybėje gali nežymiai skritis nuo pateikiamų nuotraukose dėl skirtingų ekrano parametrų)
- Praplėtimo mechanizmo nėra
Šis elegantiškas ovalus valgomojo stalas išsiskiria banguotos formos pagrindo konstrukcija ir subtiliu marmuro imitacijos stalviršiu. Modernus stalas puikiai derės tiek prie minimalistinio, tiek klasikinio interjero, suteikdamas erdvei išskirtinumo ir estetiškumo. Aukštos kokybės medžiagos užtikrina ilgaamžiškumą bei lengvą priežiūrą, todėl šis Oscar 200 / Cosmos High Gloss stalas taps ne tik funkcionaliu, bet ir stilingu jūsų namų akcentu.
| Svoris | 58,2 kg |
|---|---|
| Matmenys | 200 × 100 × 76 cm |
| Kilmės šalis | Turkija |
| Stilius | Modernus |
| Forma | Ovalus |
| Spalva | Pilka |
| Stalo kojos | Ąžuolo medienos imitacija |
| Medžiaga | MDF |
| Aukštis | 76 cm |
| Ilgis | 200 cm |
| Plotis | 100 cm |
| Praplėtimo mechanizmas | Nėra |
Jei nesate patenkinti savo pirkiniu, galite grąžinti jį mums per 14 dienų, kad galėtumėte pakeisti arba grąžinti pinigus. Daugiau informacijos rasite čia.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Pristatymas maždaug per 2 dienas





