* Visi baldai yra sandėlyje. Mūsų salonų ir mūsų atstovų adresus rasite čia
Valgomojo stalas Olympus 110 / Irony Super Matt, Pilkas
390,00 €
Yra sandėlyje: 5+
Užduoti klausimą
Mūsų komanda atsakys į jūsų užklausą per 2 val.
Aprašymas
Specifikacija
Grąžinimas ir keitimas
- Pagamintas: stalviršis – melaminas (atspari ir lengvai prižiūrima danga, naudojama stalų paviršiams), stalviršio korpusas – MDF, stalo pagrindas iš ąžuolo medienos imitacijos;
- Išmatavimai: ilgis – 110 cm, plotis – 110 cm, aukštis – 76 cm;
- Svoris: 28.6 kg
- Spalva – stalviršis: tamsiai pilka (marmuro imitacija). (Baldų atspalvis realybėje gali nežymiai skritis nuo pateikiamų nuotraukose dėl skirtingų ekrano parametrų)
- Praplėtimo mechanizmo nėra
Šis elegantiškas apvalus valgomojo stalas išsiskiria rafinuotu vertikalių medžio detalių pagrindu ir subtiliu marmuro imitacijos stalviršiu. Modernus stalas puikiai derės tiek prie minimalistinio, tiek klasikinio interjero, suteikdamas erdvei išskirtinumo ir estetiškumo. Aukštos kokybės medžiagos užtikrina ilgaamžiškumą bei lengvą priežiūrą, todėl šis Olympus 110 (Irony Super Matt) stalas taps stilingu jūsų namų akcentu.
| Svoris | 28,6 kg |
|---|---|
| Matmenys | 110 × 110 × 76 cm |
| Kilmės šalis | Turkija |
| Stilius | Modernus |
| Forma | Apvalus |
| Spalva | Tamsiai pilka |
| Stalo kojos | Ąžuolo medienos imitacija |
| Medžiaga | MDF |
| Aukštis | 76 cm |
| Ilgis | 110 cm |
| Plotis | 110 cm |
| Praplėtimo mechanizmas | Nėra |
Jei nesate patenkinti savo pirkiniu, galite grąžinti jį mums per 14 dienų, kad galėtumėte pakeisti arba grąžinti pinigus. Daugiau informacijos rasite čia.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Pristatymas maždaug per 2 dienas




