* Visi baldai yra sandėlyje. Mūsų salonų ir mūsų atstovų adresus rasite čia
Valgomojo kėdė Simo Visco/Eden 6-Conic KD, Pilka
131,00 €
Laukiama atvykstant
Užduoti klausimą
Mūsų komanda atsakys į jūsų užklausą per 2 val.
Aprašymas
Specifikacija
Grąžinimas ir keitimas
- Pagaminta: sėdimoji dalis: gobelenas (premium plius linija); porolonas 32dns, viskoelastinė medžiaga (memory foam)
- Išmatavimai: plotis – 52 cm, gylis – 60 cm, aukštis – 87 cm;
- Svoris (vnt): 8,5 kg
- Spalva – sėdimoji dalis: pilka, kojos: juoda. (Baldų atspalvis realybėje gali nežymiai skritis nuo pateikiamų nuotraukose dėl skirtingų ekrano parametrų)
Moderni, pilka spalvos valgomojo kėdė Simo Visco/Eden 6-Conic KD
Valgomojo kėdė Simo Visco/Eden 6-Conic KD išsiskiria ypatingu komfortu – joje naudojama viskoelastinė medžiaga (memory foam), kuri prisitaiko prie kūno linijų ir suteikia malonią atramą net ilgesnio sėdėjimo metu. Elegantiškas dizainas leidžia šią kėdę priderinti tiek moderniame, tiek klasikiniame interjere.
Minimalus užsakymo kiekis – 2 vnt.
| Svoris | 8,5 kg |
|---|---|
| Matmenys | 52 × 60 × 87 cm |
| Kilmės šalis | Turkija |
| Spalva | Pilka |
| Sėdimoji dalis | Gobelenas |
| Kėdės kojos | Metalinės 1.2 mm |
| Aukštis | 87 cm |
| Gylis | 60 cm |
| Plotis | 52 cm |
Jei nesate patenkinti savo pirkiniu, galite grąžinti jį mums per 14 dienų, kad galėtumėte pakeisti arba grąžinti pinigus. Daugiau informacijos rasite čia.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Pristatymas maždaug per 2 dienas



