* Visi baldai yra sandėlyje. Mūsų salonų ir mūsų atstovų adresus rasite čia
Valgomojo kėdė Simo Visco/Odessa 620-Conic KD, Tamsiai pilka
131,00 €
Laukiama atvykstant
Užduoti klausimą
Mūsų komanda atsakys į jūsų užklausą per 2 val.
Aprašymas
Specifikacija
Grąžinimas ir keitimas
- Pagaminta: sėdimoji dalis: gobelenas (premium plius linija); porolonas 32dns, viskoelastinė medžiaga (memory foam)
- Išmatavimai: plotis – 52 cm, gylis – 60 cm, aukštis – 87 cm;
- Svoris (vnt): 8,5 kg
- Spalva – sėdimoji dalis: tamsiai pilka, kojos: juoda. (Baldų atspalvis realybėje gali nežymiai skritis nuo pateikiamų nuotraukose dėl skirtingų ekrano parametrų)
Moderni, tamsiai pilkos spalvos valgomojo kėdė be porankių Simo Visco/Odessa 620-Conic KD.
Ši moderni, tamsiai pilkos spalvos valgomojo kėdė išsiskiria minimalistiniu dizainu. Patogi ir ergonomiška forma užtikrina komfortą, o kokybiškos medžiagos garantuoja ilgaamžiškumą. Kėdė Simo Visco/Odessa 620-Conic KD puikiai tinka tiek moderniam, tiek klasikiniam interjerui, suteikdama erdvei elegancijos ir funkcionalumo.
Minimalus užsakymo kiekis – 2 vnt.
| Svoris | 8,35 kg |
|---|---|
| Matmenys | 50 × 60 × 88 cm |
| Kilmės šalis | Turkija |
| Spalva | Pilka |
| Sėdimoji dalis | Gobelenas |
| Kėdės kojos | Metalinės |
| Aukštis | 87 cm |
| Gylis | 60 cm |
| Plotis | 52 cm |
Jei nesate patenkinti savo pirkiniu, galite grąžinti jį mums per 14 dienų, kad galėtumėte pakeisti arba grąžinti pinigus. Daugiau informacijos rasite čia.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Pristatymas maždaug per 2 dienas




