* Visi baldai yra sandėlyje. Mūsų salonų ir mūsų atstovų adresus rasite čia
Valgomojo kėdė Ronda / Lotta 86, Tamsiai mėlyna
111,00 €
Yra sandėlyje: 3
Užduoti klausimą
Mūsų komanda atsakys į jūsų užklausą per 2 val.
Aprašymas
Specifikacija
Grąžinimas ir keitimas
- Pagaminta: sėdimoji dalis: veliūras, porolono tankis: 35 kg/m³ (35 dns), atlošo porolono tankis: 28 kg/m³ (28 dns)
- Išmatavimai: plotis – 61 cm, gylis – 62,5 cm, aukštis – 83,5 cm, sėdimosios dalies aukštis – 50 cm
- Spalva: sėdimoji dalis: tamsiai mėlyna, kojos: juoda. (Baldų atspalvis realybėje gali nežymiai skritis nuo pateikiamų nuotraukose dėl skirtingų ekrano parametrų)
Moderni valgomojo kėdė su porankiais Ronda / Lotta 86
Ši moderni valgomojo kėdė išsiskiria elegantišku dizainu, subtiliai lenktais porankiais ir ergonomiškai suformuotu atlošu, kuris suteikia papildomą atramą nugarai. Kokybiškas, veliūrinis audinys užtikrina malonų prisilietimą ir jaukią atmosferą bet kuriame interjere.
Dėl savo universalaus dizaino ši kėdė puikiai tiks valgomajame, svetainėje ar net darbo zonoje, suteikdama erdvei modernumo ir elegancijos.
Minimalus užsakymo kiekis – 2 vnt.
| Svoris | 10,2 kg |
|---|---|
| Matmenys | 51 × 62,5 × 83,5 cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Spalva | Tamsiai mėlyna, Mėlyna |
| Medžiaga | Veliūras |
| Sėdimoji dalis | Veliūras |
| Aukštis | 88 cm |
| Gylis | 63,5 cm |
| Plotis | 61 cm |
Jei nesate patenkinti savo pirkiniu, galite grąžinti jį mums per 14 dienų, kad galėtumėte pakeisti arba grąžinti pinigus. Daugiau informacijos rasite čia.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Pristatymas maždaug per 2 dienas







