* Visi baldai yra sandėlyje. Mūsų salonų ir mūsų atstovų adresus rasite čia
Valgomojo kėdė Patya/Anka 06-Conic KD, Rusvai pilka
86,00 €
Yra sandėlyje: 5+
Užduoti klausimą
Mūsų komanda atsakys į jūsų užklausą per 2 val.
Aprašymas
Specifikacija
Grąžinimas ir keitimas
- Pagaminta: sėdimoji dalis – velvetas/veliūras; porolonas 32 DNS; kojos – metalas.
- Išmatavimai: plotis – 56 cm, gylis – 61 cm, aukštis – 82 cm, sėdimosios dalies aukštis – 48,5 cm.
- Spalva: sėdimoji dalis – rusvai pilka, kojos – juodos. (Baldų atspalvis realybėje gali nežymiai skritis nuo pateikiamų nuotraukose dėl skirtingų ekrano parametrų)
Valgomojo kėdė Patya/Anka 06-Conic KD išsiskiria subtiliai užapvalinta atlošo forma su integruotais porankiais, kurie suteikia papildomo komforto. Kokybiškos medžiagos ir tvirta metalinė konstrukcija užtikrina ilgaamžiškumą bei stabilumą. Dėl elegantiško dizaino ši kėdė puikiai dera tiek moderniame, tiek klasikiniame interjere, sukurdama jaukią ir stilingą valgomojo atmosferą.
Minimalus užsakymo kiekis – 2 vnt.
| Svoris | 8 kg |
|---|---|
| Matmenys | 56 × 61 × 82 cm |
| Kilmės šalis | Turkija |
| Spalva | Pilka, Ruda |
| Sėdimoji dalis | Velvetas/veliūras |
| Kėdės kojos | Metalinės 1.2 mm |
| Aukštis | 82 cm |
| Gylis | 61 cm |
| Plotis | 56 cm |
Jei nesate patenkinti savo pirkiniu, galite grąžinti jį mums per 14 dienų, kad galėtumėte pakeisti arba grąžinti pinigus. Daugiau informacijos rasite čia.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Pristatymas maždaug per 2 dienas



