* Visi baldai yra sandėlyje. Mūsų salonų ir mūsų atstovų adresus rasite čia
Valgomojo kėdė Pari/Odessa 600-Conic KD, Šviesiai pilka
120,00 €
Yra sandėlyje: 1
Užduoti klausimą
Mūsų komanda atsakys į jūsų užklausą per 2 val.
Aprašymas
Specifikacija
Grąžinimas ir keitimas
- Pagaminta: sėdimoji dalis: gobelenas (premium plius linija); porolonas 32dns
- Išmatavimai: plotis – 77 cm, gylis – 63 cm, aukštis – 85 cm;
- Svoris (vnt): 8,35 kg
- Spalva – sėdimoji dalis: šviesiai pilka, kojos: juoda. (Baldų atspalvis realybėje gali nežymiai skritis nuo pateikiamų nuotraukose dėl skirtingų ekrano parametrų)
Moderni, šviesiai pilkos spalvos kėdė su porankiais Pari/Odessa 600-Conic KD
Ši šviesiai pilkos spalvos valgomojo ir svetainės kėdė išsiskiria moderniu dizainu bei patogiais porankiais, kurie užtikrina komfortą sėdint. Aukštos kokybės medžiagos ir elegantiškos linijos sukuria prabangos jausmą ir puikiai dera prie įvairaus interjero. Ją puikiai galite panaudoti ir savo darbo kambaryje. Šviesiai pilka kėdė Pari/Odessa 600-C – tai stilingas ir funkcionalus pasirinkimas jūsų namams, suteikiantis tiek estetikos, tiek patogumo.
Minimalus užsakymo kiekis – 2 vnt.
| Svoris | 8,35 kg |
|---|---|
| Matmenys | 77 × 63 × 85 cm |
| Kilmės šalis | Turkija |
| Spalva | Pilka |
| Sėdimoji dalis | Gobelenas |
| Kėdės kojos | Metalinės 1.2 mm |
| Aukštis | 85 cm |
| Gylis | 63 cm |
| Plotis | 77 cm |
Jei nesate patenkinti savo pirkiniu, galite grąžinti jį mums per 14 dienų, kad galėtumėte pakeisti arba grąžinti pinigus. Daugiau informacijos rasite čia.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Pristatymas maždaug per 2 dienas









