* Visi baldai yra sandėlyje. Mūsų salonų ir mūsų atstovų adresus rasite čia
Valgomojo kėdė Lyra/ Bluvel 40, Smėlio spalva
79,00 €
Yra sandėlyje: 5+
Užduoti klausimą
Mūsų komanda atsakys į jūsų užklausą per 2 val.
Aprašymas
Specifikacija
Grąžinimas ir keitimas
- Pagaminta: sėdimoji dalis: gobelenas (velvetas), užpildas: porolonas 30 dns, kojos: metalinės.
- Išmatavimai: plotis – 40 cm, gylis – 50 cm, aukštis – 89 cm, sėdimosios dalies aukštis – 49 cm.
- Spalva: sėdimoji dalis: smėlio, kojos: juoda. (Baldų atspalvis realybėje gali nežymiai skritis nuo pateikiamų nuotraukose dėl skirtingų ekrano parametrų)
Ši moderni valgomojo kėdė pasižymi subtiliu, bet stilingu dizainu. Kokybiškas gobelenas užtikrina malonų prisilietimą bei suteikia interjerui jaukumo. Dėl savo grakščių formų ši kėdė puikiai derės tiek moderniame valgomajame, tiek stilingoje svetainės erdvėje. Tai puikus pasirinkimas ieškantiems balanso tarp minimalistinės estetikos ir patogumo.
Minimalus užsakymo kiekis – 2 vnt.
| Matmenys | 40 × 50 × 89 cm |
|---|---|
| Kilmės šalis | Kinija |
| Spalva | Smėlio |
| Medžiaga | Gobelenas |
| Sėdimoji dalis | Gobelenas |
| Aukštis | 89 cm |
| Gylis | 50 cm |
| Plotis | 40 cm |
Jei nesate patenkinti savo pirkiniu, galite grąžinti jį mums per 14 dienų, kad galėtumėte pakeisti arba grąžinti pinigus. Daugiau informacijos rasite čia.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Pristatymas maždaug per 2 dienas







