Tai bandomoji parduotuvė, skirta tik testuoti — užsakymai nebus vykdomi. Supratau.

* Nemokamas pristatymas nuo €1200.

Togo sofa

3999,00 

Sandėlyje

Užduoti klausimą
* Mūsų komanda atsakys į jūsų užklausą per 2d.d.
Aprašymas

Visiškai putplasčio pagalvėlių sėdimųjų dalių kolekcija be jokių kietų taškų. Jam būdingas dizainas derės tiek prie tradicinio, tiek prie šiuolaikinio apstatymo stiliaus. KONSTRUKCIJA Visiškai sudarytas iš 3 skirtingų tankių putų (polieterio putos 21 kg/m3 – 3,2 kPa & 28 kg/m3 – 4,8 kPa; didelio elastingumo poliuretano putos 26 kg/m3 – 1,4 kPa). MAKIAŽAS Jo dideli užvalkalai gausiai dygsniuoti poliesteriu. Nors teoriškai dangčius gali nuimti profesionalas, mes primygtinai rekomenduojame, kad šis modelis mūsų gamykloje būtų „dec/rec“ (atkūrimo) paslaugos objektas, kad būtų garantuotas tobulas prigludimas. KOMFORTAS Putplasčio elastingumas, sutvirtintas užsegamais siūlais. Minkštas, bet palaikomas komfortas. Kampinė sėdynė yra ypač apgaubianti. DENGIMO MEDŽIAGOS Paprasti arba marginti audiniai yra priimtini. Rekomenduojama drobė ir oda. KOKYBĖ Aukščiausios kokybės polieterio putos. Gausiai naudojamas poliesterio skiautinis.

Specifikacija
Matmenys

180 x 90 x h.75

Matmenys

170 x 102 x h.78

Pristatymas

Pristatymas
Šiuo metu siūlome nemokamą pristatymą Lietuvos teritorijoje (Neringa neįskaitoma) visiems užsakymams virš €1200.

Grąžinimas ir keitimas
Jei nesate patenkinti savo pirkiniu, galite grąžinti jį mums per 14 dienų, kad galėtumėte pakeisti arba grąžinti pinigus. Tai netaikoma individualiems užsakymams ir konkretiems baldams. Daugiau informacijos rasite čia.

Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 60000000 arba rašykite mums į  vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus. 

Pristatymas maždaug per 8 - 12 savaičių
Dalintis

Togo sofa

3999,00 

Sandėlyje

MINI KREPŠELIS 0

PERŽIŪRĖTOS PREKĖS 0