* Visi baldai yra sandėlyje. Mūsų salonų ir mūsų atstovų adresus rasite čia
Stačiakampis išskleidžiamas valgomojo stalas Yense 145 / Resif, Baltas
Pradinė kaina buvo: 310,00 €.198,00 €Dabartinė kaina yra: 198,00 €.-36%
Laukiama atvykstant
Užduoti klausimą
Mūsų komanda atsakys į jūsų užklausą per 2 val.
Aprašymas
Specifikacija
Grąžinimas ir keitimas
- Pagamintas: stalviršis – melaminas (atspari ir lengvai prižiūrima danga, naudojama stalų paviršiams), stalviršio korpusas – MDF, rėmas/kojos – metalas;
- Išmatavimai: ilgis – 145 cm (145 + 40 cm), plotis – 90 cm, aukštis – 75 cm;
- Svoris: 38 kg
- Spalva – stalviršis: balta, stalo kojos: juodos. (Baldų atspalvis realybėje gali nežymiai skritis nuo pateikiamų nuotraukose dėl skirtingų ekrano parametrų)
Elegantiškas stačiakampis išskleidžiamas valgomojo stalas Yense 145 / Resif. Baltos spalvos stalviršis. Galima lengvai prailginti nuo 145 cm iki 185 cm (145 + 40 cm)
Šis elegantiškas ir funkcionalus išskleidžiamas valgomojo stalas puikiai tinka moderniam bei klasikiniam interjerui. Šis stalas suteikia daugiau vietos, kai jos reikia ir idealiai tinka tiek valgomajam, tiek svetainei. Modernus valgomojo stalas Yense 145 / Resif – tai praktiškas ir estetiškas sprendimas jūsų namų erdvėms.
| Svoris | 38 kg |
|---|---|
| Matmenys | 145 × 90 × 75 cm |
| Kilmės šalis | Turkija |
| Spalva | Balta |
| Stalo kojos | Metalinės 40×1.2 mm |
| Medžiaga | MDF |
| Aukštis | 75 cm |
| Plotis | 90 cm |
| Ilgis | 145 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 185 cm |
| Praplėtimo mechanizmas | Yra |
Jei nesate patenkinti savo pirkiniu, galite grąžinti jį mums per 14 dienų, kad galėtumėte pakeisti arba grąžinti pinigus. Daugiau informacijos rasite čia.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Pristatymas maždaug per 2 dienas









