* Visi baldai yra sandėlyje. Mūsų salonų ir mūsų atstovų adresus rasite čia
Stačiakampis išskleidžiamas valgomojo stalas Lilis 90 / Pilkas (betono imitacijos raštas)
149,00 €
Yra sandėlyje: 1
Užduoti klausimą
Mūsų komanda atsakys į jūsų užklausą per 2 val.
Aprašymas
Specifikacija
Grąžinimas ir keitimas
- Pagamintas: stalviršis stalviršis – melaminas (atspari ir lengvai prižiūrima danga, naudojama stalų paviršiams), stalviršio korpusas – LMDP (18 mm medžio drožlių plokštė);
- Išmatavimai: ilgis – 90 cm (išskleistas 120 cm), plotis – 60 cm (išskleistas 90 cm), aukštis – 75 cm;
- Svoris: 22,2 kg
- Spalva – stalviršis: pilkas (betono imitacijos raštas), stalo kojos: juodos. (Baldų atspalvis realybėje gali nežymiai skritis nuo pateikiamų nuotraukose dėl skirtingų ekrano parametrų)
Elegantiškas stačiakampis išskleidžiamas valgomojo stalas Lilis 90 / Retro Stone. Pilkos spalvos betono imitacijos rašto stalviršis.
Šiuolaikiško dizaino stalas dėl kompaktiškų matmenų puikiai tinkantis mažesnėms erdvėms, tačiau prireikus lengvai praplečiamas. Elegantiškas stalviršis derinamas su juodomis metalinėmis kojomis sukuria subtilią ir modernią interjero estetiką.
| Svoris | 22,2 kg |
|---|---|
| Matmenys | 90 × 60 × 75 cm |
| Kilmės šalis | Turkija |
| Spalva | Pilka |
| Stalo kojos | Metalinės Ø40×1,2 mm |
| Medžiaga | LMDP |
| Aukštis | 75 cm |
| Plotis | 60 cm |
| Ilgis | 90 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 120 cm |
| Praplėtimo mechanizmas | Yra |
Jei nesate patenkinti savo pirkiniu, galite grąžinti jį mums per 14 dienų, kad galėtumėte pakeisti arba grąžinti pinigus. Daugiau informacijos rasite čia.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Pristatymas maždaug per 2 dienas





