* Visi baldai yra sandėlyje. Mūsų salonų ir mūsų atstovų adresus rasite čia
Kavos staliukas Dorato 68 / Gaia, Rudas (marmuro raštas)
251,00 €
Yra sandėlyje: 3
Užduoti klausimą
Mūsų komanda atsakys į jūsų užklausą per 2 val.
Aprašymas
Specifikacija
Grąžinimas ir keitimas
- Pagaminta: stalviršis – melaminas (atspari ir lengvai prižiūrima danga, naudojama stalų paviršiams), stalviršio korpusas – MDF, staliuko kojos iš ąžuolo medienos imitacijos;
- Išmatavimai: ilgis – 68 cm, plotis– 68 cm, aukštis – 47 cm
- Spalva: stalviršis – ruda (marmuro raštas), pagrindas – medienos. (Baldų atspalvis realybėje gali nežymiai skirtis nuo pateikiamų nuotraukose dėl skirtingų ekrano parametrų).
Išskirtinio dizaino apvalus kavos staliukas, tapsiantis stilingu jūsų svetainės akcentu. Unikalus akmens rašto stalviršis suteikia prabangos pojūtį, o vertikaliomis juostelėmis dekoruotas pagrindas sukuria modernią išvaizdą. Tai ne tik funkcionalus baldas kavos pertraukėlėms, bet ir estetiška detalė, suteikianti interjerui jaukumo bei šiuolaikiškumo.
| Svoris | 17,2 kg |
|---|---|
| Matmenys | 68 × 68 × 47 cm |
| Kilmės šalis | Turkija |
| Medžiaga | MDF |
| Tipas | Kavos staliukas |
| Aukštis | 47 cm |
| Plotis | 68 cm |
| Ilgis | 68 cm |
Jei nesate patenkinti savo pirkiniu, galite grąžinti jį mums per 14 dienų, kad galėtumėte pakeisti arba grąžinti pinigus. Daugiau informacijos rasite čia.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Pristatymas maždaug per 2 dienas


