* Visi baldai yra sandėlyje. Mūsų salonų ir mūsų atstovų adresus rasite čia
Kampinė sofa DAVINCI MILLENIUM-10 RV, Samanų žalia
1313,00 €
Yra sandėlyje: 5+
Užduoti klausimą
Mūsų komanda atsakys į jūsų užklausą per 2 val.
Aprašymas
Specifikacija
Grąžinimas ir keitimas
- Pagaminta: Sėdimoji dalis: gobelenas; porolonas 28 DNS;
- Funkcijos: Elektrinis išvažiuojantis modulis (valdomas pulteliu), prailginta sėdimoji dalis su pakeliama daiktadėže.
- Prailginta sėdimoji dalis dešinėje pusėje.
- Išmatavimai: ilgis: 238/153 cm; plotis: 105 cm; aukštis: 94 cm
- Spalva – samanų žalia. (Baldų atspalvis realybėje gali nežymiai skirtis nuo pateikiamų nuotraukose dėl skirtingų ekrano parametrų.)
Ši funkcionali kampinė sofa sujungia komfortą ir modernias technologijas. Prailgintoje sėdimojoje dalyje įrengta erdvi daiktadėžė, puikiai tinkanti pledams, pagalvėlėms ar kitiems daiktams laikyti. Elektrinis išvažiuojantis modulis, valdomas pulteliu, leidžia lengvai prailginti sėdimąją dalį ir susikurti patogią poilsio zoną.
Ši sofa – puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško stilingo, praktiško ir daugiafunkcio baldo savo svetainei.
| Svoris | 115 kg |
|---|---|
| Matmenys | 238 × 105 × 94 cm |
| Prekės ženklas | |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Spalva | Žalia |
| Sėdimoji dalis | Gobelenas |
| Ilgis | 238 / 153 cm |
| Plotis | 105 cm |
| Aukštis | 94 cm |
Jei nesate patenkinti savo pirkiniu, galite grąžinti jį mums per 14 dienų, kad galėtumėte pakeisti arba grąžinti pinigus. Daugiau informacijos rasite čia.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Pristatymas maždaug per 2 dienas





