* Visi baldai yra sandėlyje. Mūsų salonų ir mūsų atstovų adresus rasite čia
Kampinė dvivietė sofa SEDONA RV, Šviesiai pilka
1403,00 €
Yra sandėlyje: 3
Užduoti klausimą
Mūsų komanda atsakys į jūsų užklausą per 2 val.
Aprašymas
Specifikacija
Grąžinimas ir keitimas
- Pagaminta: Sėdimoji dalis: gobelenas; porolonas 28 DNS;
- Funkcijos: vienas elektrinis išvažiuojantis modulis (valdomas pulteliu); prailginta sėdimoji dalis su integruota daiktadėže;
- Prailginta sėdimoji dalis dešinėje pusėje
- Išmatavimai: ilgis: 213/174 cm; plotis: 110 cm; aukštis: 77/96 cm;
- Spalva – šviesiai pilka. (Baldų atspalvis realybėje gali nežymiai skirtis nuo pateikiamų nuotraukose dėl skirtingų ekrano parametrų.)
Ši moderni kampinė sofa sukurta taip, kad užtikrintų aukštą komforto lygį ir praktišką erdvės išnaudojimą. Elektrinis išvažiuojantis modulis leidžia patogiai prailginti sėdimąją dalį ir susikurti malonią poilsio zoną, o ilgoji dalis su daiktadėže suteikia papildomos vietos įvairiems namų daiktams laikyti.
Ši sofa – puikus pasirinkimas šiuolaikiniam interjerui, kuriame vertinamas komfortas, funkcionalumas ir estetiškas dizainas.
| Svoris | 115,40 kg |
|---|---|
| Matmenys | 213 × 110 × 77 cm |
| Prekės ženklas | |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Spalva | Pilka |
| Sėdimoji dalis | Gobelenas |
| Ilgis | 213/174 cm |
| Plotis | 110 cm |
| Aukštis | 77/96 cm |
Jei nesate patenkinti savo pirkiniu, galite grąžinti jį mums per 14 dienų, kad galėtumėte pakeisti arba grąžinti pinigus. Daugiau informacijos rasite čia.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Pristatymas maždaug per 2 dienas






