* Visi baldai yra sandėlyje. Mūsų salonų ir mūsų atstovų adresus rasite čia
Išskleidžiamas valgomojo stalas Robat 160 / Bianco High Gloss, Rudas (marmuro raštas, blizgus)
1155,00 €
Yra sandėlyje: 3
Užduoti klausimą
Mūsų komanda atsakys į jūsų užklausą per 2 val.
Aprašymas
Specifikacija
Grąžinimas ir keitimas
- Pagamintas: stalviršis – melaminas (atspari ir lengvai prižiūrima danga, naudojama stalų paviršiams), stalviršio korpusas – MDF, rėmas/kojos – metalas;
- Išmatavimai: ilgis – 160 cm (+ 50 cm + 50 cm + 50 cm + 50 cm), plotis – 100 cm, aukštis – 76 cm;
- Svoris: 109,6 kg
- Spalva – stalviršis: rudas (marmuro imitacija), stalo kojos: juodos. (Baldų atspalvis realybėje gali nežymiai skritis nuo pateikiamų nuotraukose dėl skirtingų ekrano parametrų)
Elegantiškas išskleidžiamas valgomojo stalas Robat 160 / Bianco High Gloss. Rudos spalvos marmuro imitacijos stalviršis. Galima lengvai prailginti nuo 160 cm iki 360 cm (160 cm + 50 cm + 50 cm + 50 cm + 50 cm)
Šis išskirtinis valgomojo stalas su rudos spalvos blizgiu marmuro imitacijos stalviršiu suteikia jūsų interjerui modernumo ir rafinuotumo. Stalas gali būti prailgintas net 2 metrais (nuo 160 cm iki 360 cm, naudojant 50 + 50 + 50 + 50 cm prailginimus), todėl puikiai tinka tiek kasdieniam naudojimui, tiek didesnėms progoms. Kokybiškos medžiagos ir patogumas yra pagrindiniai šio stalo privalumai. Stalas su prailginimu Robat 160 / Bianco High Gloss derina estetiką su funkcionalumu, praturtindamas jūsų valgomojo ar svetainės erdvę.
| Svoris | 96,3 kg |
|---|---|
| Matmenys | 160 × 100 × 76 cm |
| Kilmės šalis | Turkija |
| Spalva | Ruda |
| Stalo kojos | Metalinės 40x80x2 mm |
| Medžiaga | MDF |
| Aukštis | 76 cm |
| Plotis | 100 cm |
| Ilgis | 160 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 360 cm |
| Praplėtimo mechanizmas | Yra |
Jei nesate patenkinti savo pirkiniu, galite grąžinti jį mums per 14 dienų, kad galėtumėte pakeisti arba grąžinti pinigus. Daugiau informacijos rasite čia.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Pristatymas maždaug per 2 dienas





















