* Visi baldai yra sandėlyje. Mūsų salonų ir mūsų atstovų adresus rasite čia
Išskleidžiamas valgomojo stalas Meli 138 / Hazar Super Matt, Rudas (medienos imitacija)
776,00 €
Yra sandėlyje: 2
Užduoti klausimą
Mūsų komanda atsakys į jūsų užklausą per 2 val.
Aprašymas
Specifikacija
Grąžinimas ir keitimas
- Pagamintas: stalviršis – melaminas (atspari ir lengvai prižiūrima danga, naudojama stalų paviršiams), stalviršio korpusas – MDF, rėmas/kojos – metalas;
- Išmatavimai: ilgis – 138 cm (+ 50 cm), plotis – 138 cm, aukštis – 77 cm;
- Svoris: 71 kg
- Spalva – stalviršis: rudas (medienos imitacija), stalo kojos: juodos. (Baldų atspalvis realybėje gali nežymiai skritis nuo pateikiamų nuotraukose dėl skirtingų ekrano parametrų)
Elegantiškas ovalus rudos (medienos imitacijos) spalvos išskleidžiamas valgomojo stalas Meli 138 / Hazar Super Matt. Galima lengvai prailginti nuo 138 cm iki 188 cm (138 + 50 cm)
Šis elegantiškas ovalus valgomojo stalas, rudos medienos imitacijos spalvos, suteikia jūsų interjerui šilumos ir jaukumo. Stalas gali būti lengvai prailgintas nuo 138 cm iki 188 cm (138 + 50 cm), todėl jis puikiai tinka tiek kasdieniam naudojimui, tiek ypatingoms progoms. Medienos spalvos paviršius suteikia klasikos ir rafinuotumo akcentą. Stalas su prailginimu Meli 138 / Hazar Super Matt puikiai derina funkcionalumą su elegancija, praturtindamas jūsų valgomojo ar svetainės erdvę.
| Svoris | 71 kg |
|---|---|
| Matmenys | 138 × 138 × 77 cm |
| Kilmės šalis | Turkija |
| Spalva | Ruda (medienos) |
| Stalo kojos | Metalinės 40x80x1.5 mm |
| Medžiaga | MDF |
| Aukštis | 77 cm |
| Plotis | 138 cm |
| Ilgis | 138 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 188 cm |
| Praplėtimo mechanizmas | Yra |
Jei nesate patenkinti savo pirkiniu, galite grąžinti jį mums per 14 dienų, kad galėtumėte pakeisti arba grąžinti pinigus. Daugiau informacijos rasite čia.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Pristatymas maždaug per 2 dienas













