* Visi baldai yra sandėlyje. Mūsų salonų ir mūsų atstovų adresus rasite čia
Išskleidžiamas valgomojo stalas Dobok 110 / Marmo Super Matt, Baltas (marmuro raštas)
Pradinė kaina buvo: 396,00 €.317,00 €Dabartinė kaina yra: 317,00 €.-20%
Yra sandėlyje: 3
Užduoti klausimą
Mūsų komanda atsakys į jūsų užklausą per 2 val.
Aprašymas
Specifikacija
Grąžinimas ir keitimas
- Pagamintas: stalviršis – melaminas (atspari ir lengvai prižiūrima danga, naudojama stalų paviršiams), stalviršio korpusas – MDF, rėmas/kojos – metalas;
- Išmatavimai: ilgis – 110 cm (110 + 35 cm), plotis – 110 cm, aukštis – 76 cm;
- Svoris: 38,2 kg
- Spalva – stalviršis: balta (marmuro raštas), stalo kojos: juodos. (Baldų atspalvis realybėje gali nežymiai skritis nuo pateikiamų nuotraukose dėl skirtingų ekrano parametrų)
Elegantiškas apvalus išskleidžiamas valgomojo stalas Dobok 110 / Marmo Super Matt. Baltos spalvos marmuro rašto stalviršis. Galima lengvai prailginti nuo 110 cm iki 145 cm (110 + 35 cm). Idealus pasirinkimas tiek mažesnėms, tiek vidutinėms erdvėms.
Šis elegantiškas ovalus valgomojo stalas su baltos spalvos marmuro rašto stalviršiu suteikia rafinuotumo tiek svetainėms, tiek valgomojo erdvėms. Išskleidžiamas ovalus stalas Dobok 110 / Marmo Super Matt derina stilių ir praktiškumą, puikiai papildydamas jūsų interjerą.
| Svoris | 38,2 kg |
|---|---|
| Matmenys | 110 × 110 × 76 cm |
| Kilmės šalis | Turkija |
| Spalva | Balta, Pilka |
| Stalo kojos | Metalinės 30x50x1.5 mm |
| Medžiaga | MDF |
| Aukštis | 76 cm |
| Plotis | 110 cm |
| Ilgis | 110 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 145 cm |
| Praplėtimo mechanizmas | Yra |
Jei nesate patenkinti savo pirkiniu, galite grąžinti jį mums per 14 dienų, kad galėtumėte pakeisti arba grąžinti pinigus. Daugiau informacijos rasite čia.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Pristatymas maždaug per 2 dienas













