* Visi baldai yra sandėlyje. Mūsų salonų ir mūsų atstovų adresus rasite čia
Išskleidžiamas valgomojo stalas Corin 200 / Lagina Super Matt, Pilkas
858,00 €
Laukiama atvykstant
Užduoti klausimą
Mūsų komanda atsakys į jūsų užklausą per 2 val.
Aprašymas
Specifikacija
Grąžinimas ir keitimas
- Pagamintas: stalviršis – melaminas (atspari ir lengvai prižiūrima danga, naudojama stalų paviršiams), stalviršio korpusas – MDF, rėmas/kojos – metalas;
- Išmatavimai: ilgis – 200cm (+ 78 cm), plotis – 100 cm, aukštis – 77 cm;
- Svoris: 85,8 kg
- Spalva – stalviršis: pilkos (marmuro imitacija), stalo kojos: juodos. (Baldų atspalvis realybėje gali nežymiai skritis nuo pateikiamų nuotraukose dėl skirtingų ekrano parametrų)
Elegantiškas stačiakampis išskleidžiamas valgomojo stalas Corin 200 / Lagina Super Matt. Pilkos spalvos marmuro imitacijos stalviršis. Galima lengvai prailginti nuo 200 cm iki 278 cm (200 + 78 cm)
Šis stilingas ir modernus valgomojo stalas su pilkos spalvos marmuro imitacijos stalviršiu yra puikus pasirinkimas įvairiems interjerams. Stalas gali būti lengvai prailgintas, todėl jis lengvai pritaikomas didesnėms susibūrimų ar šventinėms progoms. Ištraukiamas valgomojo stalas Corin 200 / Lagina Super Matt derina eleganciją ir praktiškumą, suteikdamas jūsų valgomojo erdvei šiuolaikišką ir prabangų akcentą.
| Svoris | 85,8 kg |
|---|---|
| Matmenys | 200 × 100 × 77 cm |
| Kilmės šalis | Turkija |
| Spalva | Pilka |
| Stalo kojos | Metalinės 40x80x1.5 mm |
| Medžiaga | MDF |
| Aukštis | 77 cm |
| Plotis | 100 cm |
| Ilgis | 200 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 278 cm |
| Praplėtimo mechanizmas | Yra |
Jei nesate patenkinti savo pirkiniu, galite grąžinti jį mums per 14 dienų, kad galėtumėte pakeisti arba grąžinti pinigus. Daugiau informacijos rasite čia.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Pristatymas maždaug per 2 dienas







