* Visi baldai yra sandėlyje. Mūsų salonų ir mūsų atstovų adresus rasite čia
Išskleidžiamas valgomojo stalas Corin 180 / Cosmos High Gloss, Pilkas (marmuro raštas)
825,00 €
Yra sandėlyje: 2
Užduoti klausimą
Mūsų komanda atsakys į jūsų užklausą per 2 val.
Aprašymas
Specifikacija
Grąžinimas ir keitimas
- Pagamintas: stalviršis – melaminas (atspari ir lengvai prižiūrima danga, naudojama stalų paviršiams), stalviršio korpusas – MDF, rėmas/kojos – metalas;
- Išmatavimai: ilgis – 180 cm (+ 60 cm), plotis – 100 cm, aukštis – 77 cm;
- Svoris: 85,8 kg
- Spalva – stalviršis: pilka (marmuro raštas, blizgus), stalo kojos: juodos. (Baldų atspalvis realybėje gali nežymiai skritis nuo pateikiamų nuotraukose dėl skirtingų ekrano parametrų)
Elegantiškas stačiakampis išskleidžiamas valgomojo stalas Corin 180 / Cosmos High Gloss. Pilkos spalvos marmuro rašto stalviršis (blizgus). Galima lengvai prailginti nuo 180 cm iki 240 cm (180 + 60 cm)
Šis valgomojo stalas su prailginimu puikiai tinka tiek moderniam, tiek klasikiniam interjerui. Pilkos spalvos marmuro rašto stalviršis yra elegantiškas ir gali būti priderintas daugelyje interjerų. Stalas gali būti lengvai prailgintas, todėl jis yra idealus pasirinkimas didesnėms erdvėms ar šeimos susibūrimams.
| Svoris | 85,8 kg |
|---|---|
| Matmenys | 180 × 100 × 77 cm |
| Prekės ženklas | |
| Kilmės šalis | Turkija |
| Spalva | Pilka |
| Stalo kojos | Metalinės 40x80x1.5 mm |
| Medžiaga | MDF |
| Aukštis | 77 cm |
| Plotis | 100 cm |
| Ilgis | 180 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 240 cm |
| Forma | Stačiakampis |
Jei nesate patenkinti savo pirkiniu, galite grąžinti jį mums per 14 dienų, kad galėtumėte pakeisti arba grąžinti pinigus. Daugiau informacijos rasite čia.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Pristatymas maždaug per 2 dienas





