D.U.K.

1. Kur gaminami baldai?

Įmonė visuomet ieško geriausio kokybės ir kainos santykio varianto, todėl viena dalis baldų gaminami užsienyje, kita - Lietuvoje.

2. Iš kokios medžiagos gaminami baldai?

Baldai pagaminti iš tuopos, guobos, uosio, ąžuolo ir pušies medžių masyvų, o kai kuriems baldų elementams naudojamos MDF plokštės.

3. Kokia yra baldų pirkimo eiga?

 • Pasirinkite norimus baldus ir spustelėkite nuorodą „Į KREPŠELĮ“.
 • ​Prekių krepšelyje pasirinkite norimą kiekį.
 • Puslapio viršuje galite matyti visus pirkimo žingsnius, taip pat ir tą, kuriame esate.
 • Suformavę užsakymą spauskite „PIRKTI“.
 • Prekių krepšelyje matysite detalią pasirinktos produkcijos informaciją.
 • Perkant pirmą kartą Jūsų paprašysime užsiregistruoti ir spustelti nuorodą „UŽSAKYTI“.
 • Jeigu esate pirkę anksčiau, puslapio viršuje dešinėje pusėje spauskite „PRISIJUNGTI“.
 • ​Jūsų užsakymą patvirtinsime susisiekę su Jumis nurodytu el. paštu arba telefonu.

Kai kurie baldai yra tiekėjų sandėliuose arba gaminami tik pagal užsakymą. Jums tereikia užpildyti susisiekimo formą (paspaudus "Susisiekite dėl prekės" mygtuką) ir su Jumis aptarti baldo įsigijimo susisieks mūsų pardavimų vadybininkas. 

4. Kokie yra apmokėjimo būdai?

 • Grynaisiais pinigais pristatant baldus. Jūsų patogumui galimas atsiskaitymas pristatant baldus (dėl šio apmokėjimo būdo kreipkitės į pardavimų vadybininką).
 • Naudojantis elektronine bankininkyste. Tai patogus ir greitas būdas atsiskaityti, perveskite reikiamą sumą į mūsų sąskaitą per kelias minutes.

  Reikalingi rekvizitai:
 • Gavėjas: UAB "Privee"
 • A/S: LT93 7044 0600 0741 1455
 • Bankas: AB SEB bankas
 • Įmonės kodas: 302480234
 • Įmonės PVM kodas: LT 100005225513
 • Mokėjimo paskirtis: Jūsų užsakymo numeris

5. Ar galima pirkti išsimokėtinai?

Taip, galima. Dirbame su Ūkio banko lizingu labai palankiomis sąlygomis. Kreipkitės į mus dėl galimybės įsigyti baldus šiuo būdu. 

6. Ar pristato baldus visoje Lietuvoje?

Jūsų patogumui ir norų išpildymui, mes pasiruošę pristatyti baldus visoje Lietuvos teritorijoje. Dėl pristatymo informacijos teirautis pardavimo vadybininko.

7. Ar suteikiate baldų pristatymo ir užnešimo paslaugas?

Taip, suteikiame baldų pristatymo ir užnešimo paslaugas- baltos pirštinės. Baldą Jums į namus pristatys mūsų montuotojai, užneš ir pastatys jį į reikiamą vietą bei išveš su savimi visą baldo pakuotę, kurią mes vėliau perduosime įmonei Žalias taškas perdirbimui. Tikslų baldų pristatymo laiką deriname su Jumis.

8. Ar gavus elektroninį laišką - patvirtinimą iš priveehome.lt elektroninės parduotuvės galima nedelsiant atlikti pavedimą?

Gavus el. patvirtinimą su Jūsų užsakymo informacija luktelkite, kol su Jumis susisieks ir visas detales aptars mūsų vadybininkas.

9. Ar galite pagaminti nestandartinių matmenų baldus?

Šiuo metu tokios paslaugos neteikiame. Baldų matmenys yra standartiški ir nurodyti prie visų baldų nuotraukų.

10. Kokias garantijas suteikia Privee home?

Nuo 2014.01.01 įsigytiems baldams taikoma 24 mėnesių garantija. Ji nurodyta Privee home „Baldų priežiūros patarimai“ knygelėje, kurią gaunate kartu su pristatomais baldais. Būtinai ją išsaugokite.

11. Kokia yra baldų priežiūra ir valymas?

 • Audinių priežiūra
  Prašome atminti, kad patarimai negali būti traktuojami kaip gamintojo instrukcija, todėl pardavėjas neprisiima atsakomybės už nepavykusį bandymą išvalyti audinį.
  Labai svarbu suprasti, kuo skiriasi audinių valymas ir dėmių šalinimas. Audinių valymo pagrindas – nešvarumų, atsiradusių dėl nuolatinio baldo naudojimo, panaikinimas. Dėmių šalinimas – greita pagalba šalinant atsiradusias dėmes.
   
 • Audinių valymas
  Sunkiai nuimamus baldų užvalkalus, kurie pritvirtinti sąkabėlėmis, rekomenduojama valyti į namus iškviestus valymo specialistą.
  Kad nešvarumai ar dėmės neįsisenėtų, baldų užvalkalus reikia tinkamai prižiūrėti: rekomenduojama reguliariai išsiurbti dulkių siurbliu. Siurbkite atsargiai, nepažeisdami audinio, braukite siurblio galvutę tik viena kryptimi.
  Lengvai nuimamus užvalkalus taip pat rekomenduojama patikėti valyti specialistams, juos būtina informuoti apie audinio sudėtį. Valant chemiškai patariama užsegti visus užtrauktukus ar lipdukus, atsižvelgiant į audinio sudėtį naudoti specialias valymo priemones.
  Aukštos kokybės baldinių audinių negalima skalbti, juos būtina valyti sausuoju cheminiu būdu.
   
 • Dėmių šalinimas
  Įspėjame, kad ne visos dėmės gali vienodai įsigerti į skirtingos sudėties audinius, todėl iškilus abejonių dėl dėmių valymo rekomenduojame kreiptis į valymo specialistus.
  Prieš mėgindami panaikinti bet kokią dėmę, pirmiausia pasirinktą valymo priemonę išmėginkite nematomoje vietoje (pvz., vidinėje pusėje), po to atsargiai valykite dėmę, stebėkite, kaip priemonė reaguoja su dėme. Jei švelnus valymas nepadeda, netrinkite stipriai, nes tik dar labiau įtrinsite purvą į audinį ir jo gali nebeišvalyti net specialistai.
  Rašalo, plaukų dažų, klijų, dažų, lako ir panašaus pobūdžio dėmes geriausia patikėti specialistams – valydami jas savarankiškai rizikuojate nepataisomai sugadinti audinį.
 • Patarimai, kaip valyti įprastas dėmes:
  Šarminiai produktai, taip pat kava, vynas: dėmę panaikinsite valydami ją švaria skepetaite, sudrėkinta baltojo acto ir vandens tirpale (santykis 1:3 arba 1:4).
  Ratilų žymės: palaikykite suteptą vietą virš verdančio vandens garų.
  Alkoholiniai gėrimai: išmirkykite audinį vandens ir alkoholio tirpale, nusausinkite, išskalaukite švariame vandenyje.
  Žvakės vaškas: kuo daugiau sukietėjusio vaško nutrupinkite, o likusį pašalinkite uždėję sugeriamojo arba tualetinio popieriaus ir užspaudę karštu lygintuvu.
  Kramtomoji guma: po audiniu ties dėme padėkite ledo kubelį, aštriu daiktu (geriausia – nagu) bandykite nuimti gumą, braukdami prieš audinio rašto kryptį. Jeigu lieka dėmė, ją atsargiai pašalinkite trichloretilenu.
  Baldų klijai: pašalinsite šiltu vandeniu su lašeliu amoniako.
  Rašalas: naudokite korektorių (prieš tai nematomoje baldo vietoje patikrinkite, ar korektorius nekeičia audinio spalvos).
  Vaisiai: naudokite muilo, vandens ir atskiesto baltojo acto tirpalą (jei audinys išteptas raudonais vaisiais, naudokite stiprų korektorių su keletu skiesto baltojo acto lašų).
  Įvairios dervos: išmirkykite dėmę vaitspiritu, apibarstykite absorbuojamaisiais milteliais (pvz., kreida), tada viską nuvalykite arba nu-siurbkite, procedūrą kartokite keletą kartų.
  Riebalai: išmirkykite dėmę mineraliniu vandeniu arba trichloretilenu, nuvalykite arba nusiurbkite.
  Pienas, kiaušiniai, kraujas: sausą dėmę valykite, kad neliktų jokio paviršinio sluoksnio, likusią dėmę valykite amoniako tirpalu, naudodami ūkinį muilą.
  Dažai: naudokite terpentiną, apibarstykite absorbuojamaisiais milteliais, nuvalykite ir nusiurbkite.
  Šratinukas: naudokite denatūratą, apibarstykite absorbuojamaisiais milteliais, nuvalykite ir nusiurbkite.
  Sirupas: išskalaukite šiltame vandenyje.
  Arbata: valykite kaip raudonųjų vaisių dėmes arba sudrėkinkite baltuoju vynu, luktelėkite, kol vynas pradės veikti.