* Visi baldai yra sandėlyje. Mūsų salonų ir mūsų atstovų adresus rasite čia
Kampinė trivietė sofa SEDONA RV, Tamsiai pilka
1667,00 €
Yra sandėlyje: 1
Užduoti klausimą
Mūsų komanda atsakys į jūsų užklausą per 2 val.
Aprašymas
Specifikacija
Grąžinimas ir keitimas
- Pagaminta: Sėdimoji dalis: gobelenas; porolonas 28 DNS;
- Funkcijos: du elektriniai išvažiuojantys moduliai (valdomi pulteliu); prailginta sėdimoji dalis su integruota daiktadėže
- Prailginta sėdimoji dalis dešinėje pusėje
- Išmatavimai: ilgis: 294/174 cm; plotis: 110 cm; aukštis: 77/96 cm
- Spalva – tamsiai pilka. (Baldų atspalvis realybėje gali nežymiai skirtis nuo pateikiamų nuotraukose dėl skirtingų ekrano parametrų.)
Ši moderni kampinė sofa sukurta taip, kad derintų maksimalų komfortą ir funkcionalumą. Du elektriniai išvažiuojantys moduliai leidžia prailginti sėdimąją dalį ir susikurti ypatingai patogią poilsio zoną, o ilgoji dalis su daiktadėže suteikia papildomos vietos laikyti pledams, pagalvėlėms ar kitiems daiktams.
Tai puikus pasirinkimas erdvioms svetainėms, kuriose vertinamas modernus dizainas, praktiškumas ir aukštas komforto lygis.
| Svoris | 159,3 kg |
|---|---|
| Matmenys | 294 × 110 × 77 cm |
| Prekės ženklas | |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Spalva | Pilka |
| Sėdimoji dalis | Gobelenas |
| Ilgis | 294/174 cm |
| Plotis | 110 cm |
| Aukštis | 77/64 cm |
Jei nesate patenkinti savo pirkiniu, galite grąžinti jį mums per 14 dienų, kad galėtumėte pakeisti arba grąžinti pinigus. Daugiau informacijos rasite čia.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Pristatymas maždaug per 2 dienas








