* Visi baldai yra sandėlyje. Mūsų salonų ir mūsų atstovų adresus rasite čia
Valgomojo kėdė Comfy UF860-21B, Rusva
Pradinė kaina buvo: 73,00 €.60,00 €Dabartinė kaina yra: 60,00 €.-18%
Yra sandėlyje: 5+
Užduoti klausimą
Mūsų komanda atsakys į jūsų užklausą per 2 val.
Aprašymas
Specifikacija
Grąžinimas ir keitimas
- Pagaminta: Sėdimoji dalis: audinys; Kojos: metalinės, padengtos juodos spalvos milteliniais dažais
- Išmatavimai: plotis – 49 cm, gylis – 51 cm, aukštis – 82 cm, sėdimosios dalies aukštis – 47 cm, sėdynės gylis – 46 cm, atlošo aukštis – 25 cm, atlošo plotis – 50 cm.
- Spalva: sėdimoji dalis: rusva, kojos: juoda. (Baldų atspalvis realybėje gali nežymiai skritis nuo pateikiamų nuotraukose dėl skirtingų ekrano parametrų)
Comfy kėdė išryškina modernų siluetą: lengvai lenktas atlošas ir rusvo audinio apmušalai kuria švarią, estetišką liniją. Juodos metalinės kojos užtikrina stabilumą. Tai patogus ir stilingas pasirinkimas tiek valgomajam, tiek darbo zonai.
Minimalus užsakymo kiekis – vnt.
| Svoris | 5,3 kg |
|---|---|
| Matmenys | 51 × 49 × 82 cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Spalva | Ruda |
| Medžiaga | Gobelenas |
| Sėdimoji dalis | Gobelenas |
| Aukštis | 82 cm |
| Plotis | 49 cm |
| Gylis | 51 cm |
Jei nesate patenkinti savo pirkiniu, galite grąžinti jį mums per 14 dienų, kad galėtumėte pakeisti arba grąžinti pinigus. Daugiau informacijos rasite čia.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Pristatymas maždaug per 2 dienas





