* Visi baldai yra sandėlyje. Mūsų salonų ir mūsų atstovų adresus rasite čia
Valgomojo kėdė Tango CL-12, Šviesiai pilka
Pradinė kaina buvo: 60,00 €.50,00 €Dabartinė kaina yra: 50,00 €.-17%
Yra sandėlyje: 5+
Užduoti klausimą
Mūsų komanda atsakys į jūsų užklausą per 2 val.
Aprašymas
Specifikacija
Grąžinimas ir keitimas
- Pagaminta: Sėdimoji dalis: audinys; Porolono tankis: 22 kg/m³ (22 dns); Atlošas: lenkta medinė nugarėlės plokštė; Kojos: metalinės, padengtos juodos spalvos milteliniais dažais; Reguliuojamos atraminės kojelės
- Išmatavimai: plotis – 44 cm, gylis – 62 cm, aukštis – 85 cm, sėdimosios dalies aukštis – 48 cm, sėdynės gylis – 53 cm, atlošo aukštis – 43 cm.
- Spalva: sėdimoji dalis: šviesiai pilka, kojos: juoda. (Baldų atspalvis realybėje gali nežymiai skritis nuo pateikiamų nuotraukose dėl skirtingų ekrano parametrų)
Tango kėdė išsiskiria minkštu, rombais siuvinėtu atlošu ir elegantiškai lenkta forma, suteikiančia išskirtinį komfortą. Tvirtos juodos metalinės kojos suteikia stabilumo. Puikus pasirinkimas tiek valgomajam, tiek darbo erdvei.
Minimalus užsakymo kiekis – vnt.
| Svoris | 5,3 kg |
|---|---|
| Matmenys | 62 × 44 × 85 cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | Gobelenas |
| Sėdimoji dalis | Gobelenas |
| Aukštis | 85 cm |
| Plotis | 44 cm |
| Gylis | 62 cm |
Jei nesate patenkinti savo pirkiniu, galite grąžinti jį mums per 14 dienų, kad galėtumėte pakeisti arba grąžinti pinigus. Daugiau informacijos rasite čia.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Pristatymas maždaug per 2 dienas





