* Visi baldai yra sandėlyje. Mūsų salonų ir mūsų atstovų adresus rasite čia
Valgomojo kėdė Sonet/ Lotta 30, Rusva (sukama bazė)
142,00 €
Laukiama atvykstant
Užduoti klausimą
Mūsų komanda atsakys į jūsų užklausą per 2 val.
Aprašymas
Specifikacija
Grąžinimas ir keitimas
- Pagaminta: sėdimoji dalis: veliūras, porolono tankis: 35 kg/m³ (35 dns)
- Išmatavimai: plotis – 63 cm, gylis – 62 cm, aukštis – 86 cm, sėdimosios dalies aukštis – 49,5 cm
- Spalva: sėdimoji dalis: rusva, kojos: juoda. (Baldų atspalvis realybėje gali nežymiai skritis nuo pateikiamų nuotraukose dėl skirtingų ekrano parametrų)
Moderni ir itin patogi valgomojo kėdė su minkštu veliūriniu apmušalu bei patogiu atlošu ir porankiais. Sukamoji 360° bazė su grįžimo mechanizmu užtikrina komfortą ir funkcionalumą. Stilingas dizainas bei tvirtos metalinės kojos suteikia šiai kėdei elegantišką išvaizdą, todėl ji puikiai tinka tiek valgomajam, tiek biuro ar poilsio erdvėms.
Minimalus užsakymo kiekis – 2 vnt.
| Svoris | 20,7 kg |
|---|---|
| Matmenys | 63 × 62 × 86 cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Spalva | Ruda |
| Medžiaga | Veliūras |
| Sėdimoji dalis | Veliūras |
| Aukštis | 86 cm |
| Gylis | 62 cm |
| Plotis | 63 cm |
Jei nesate patenkinti savo pirkiniu, galite grąžinti jį mums per 14 dienų, kad galėtumėte pakeisti arba grąžinti pinigus. Daugiau informacijos rasite čia.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Pristatymas maždaug per 2 dienas






