* Visi baldai yra sandėlyje. Mūsų salonų ir mūsų atstovų adresus rasite čia
Valgomojo kėdė Mio / Raven 30, Rusva
119,00 €
Yra sandėlyje: 5+
Užduoti klausimą
Mūsų komanda atsakys į jūsų užklausą per 2 val.
Aprašymas
Specifikacija
Grąžinimas ir keitimas
- Pagaminta: sėdimoji dalis: audinys, porolono tankis: 35 kg/m³ (35 dns)
- Išmatavimai: plotis – 61 cm, gylis – 63,5 cm, aukštis – 88 cm, sėdimosios dalies aukštis: 50 cm
- Spalva: sėdimoji dalis: rusva, kojos: juoda. (Baldų atspalvis realybėje gali nežymiai skritis nuo pateikiamų nuotraukose dėl skirtingų ekrano parametrų)
Moderni valgomojo kėdė Mio su minkšta apvalia sėdimąja dalimi ir ergonomišku atlošu užtikrina komfortą bei stilių. Dėl elegantiško dizaino ir stabilios konstrukcijos ji puikiai tinka įvairiems interjerams.
Minimalus užsakymo kiekis – 2 vnt.
| Svoris | 10,1 kg |
|---|---|
| Matmenys | 61 × 63,5 × 88 cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Spalva | Ruda |
| Medžiaga | Gobelenas |
| Sėdimoji dalis | Gobelenas |
| Aukštis | 85,5 cm |
| Plotis | 59 cm |
| Gylis | 62,5 cm |
Jei nesate patenkinti savo pirkiniu, galite grąžinti jį mums per 14 dienų, kad galėtumėte pakeisti arba grąžinti pinigus. Daugiau informacijos rasite čia.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Pristatymas maždaug per 2 dienas








