* Visi baldai yra sandėlyje. Mūsų salonų ir mūsų atstovų adresus rasite čia
Stačiakampis išskleidžiamas valgomojo stalas Filis 145 / Irony Super Matt, Tamsiai pilkas (marmuro raštas)
396,00 €
Yra sandėlyje: 3
Užduoti klausimą
Mūsų komanda atsakys į jūsų užklausą per 2 val.
Aprašymas
Specifikacija
Grąžinimas ir keitimas
- Pagamintas: stalviršis – melaminas (atspari ir lengvai prižiūrima danga, naudojama stalų paviršiams), stalviršio korpusas – MDF, rėmas/kojos – metalas;
- Išmatavimai: ilgis – 145 cm (145 + 40 cm), plotis – 90 cm, aukštis – 76 cm;
- Svoris: 41,9 kg
- Spalva – stalviršis: tamsiai pilka (marmuro raštas), stalo kojos: juodos. (Baldų atspalvis realybėje gali nežymiai skritis nuo pateikiamų nuotraukose dėl skirtingų ekrano parametrų)
Elegantiškas stačiakampis išskleidžiamas valgomojo stalas Filis 145 / Irony Super Matt. Tamsiai pilkos spalvos marmuro rašto stalviršis. Galima lengvai prailginti nuo 145 cm iki 185 cm (145 + 40 cm)
Stačiakampis išskleidžiamas valgomojo stalas Filis 145 / Irony Super Matt – tai modernus ir funkcionalus pasirinkimas jūsų valgomajam ar virtuvei. Tamsiai pilkos spalvos stalviršis su marmuro raštu suteikia interjerui natūralumo pojūtį. Stalą galima lengvai prailginti, todėl jis puikiai prisitaikys tiek prie kasdienių poreikių, tiek prie svečių priėmimo. Tvirtos metalinės kojos užtikrina stabilumą, o išskirtinis dizainas – stiliaus pojūtį.
| Svoris | 41,9 kg |
|---|---|
| Matmenys | 145 × 90 × 76 cm |
| Kilmės šalis | Turkija |
| Spalva | Pilka |
| Stalo kojos | Metalinės 40×1.2 mm |
| Medžiaga | MDF |
| Aukštis | 76 cm |
| Plotis | 90 cm |
| Ilgis | 145 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 185 cm |
Jei nesate patenkinti savo pirkiniu, galite grąžinti jį mums per 14 dienų, kad galėtumėte pakeisti arba grąžinti pinigus. Daugiau informacijos rasite čia.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Pristatymas maždaug per 2 dienas







