* Visi baldai yra sandėlyje. Mūsų salonų ir mūsų atstovų adresus rasite čia
Išskleidžiamas valgomojo stalas Dobok 110 / Irony Super Matt, Tamsiai pilkas
396,00 €
Yra sandėlyje: 5+
Užduoti klausimą
Mūsų komanda atsakys į jūsų užklausą per 2 val.
Aprašymas
Specifikacija
Grąžinimas ir keitimas
- Pagamintas: stalviršis – melaminas (atspari ir lengvai prižiūrima danga, naudojama stalų paviršiams), stalviršio korpusas – MDF, rėmas/kojos – metalas;
- Išmatavimai: ilgis – 110 cm (110 + 35 cm), plotis – 110 cm, aukštis – 76 cm;
- Svoris: 38,2 kg
- Spalva – stalviršis: pilka (marmuro imitacija), stalo kojos: juodos. (Baldų atspalvis realybėje gali nežymiai skritis nuo pateikiamų nuotraukose dėl skirtingų ekrano parametrų)
Elegantiškas apvalus išskleidžiamas valgomojo stalas Dobok 110 / Irony Super Matt. Tamsiai pilkos spalvos marmuro imitacijos stalviršis. Galima lengvai prailginti nuo 110 cm iki 145 cm (110 + 35 cm). Idealus pasirinkimas tiek mažesnėms, tiek vidutinėms erdvėms.
Šis stilingas ovalus valgomojo stalas su tamsiai pilkos spalvos marmuro imitacijos stalviršiu, suteikia modernumo ir elegancijos bet kuriam interjerui. Išskleidžiamas ovalus stalas Dobok 110 / Irony Super Matt derina estetiką ir funkcionalumą, puikiai papildydamas jūsų valgomojo ar svetainės erdvę.
| Svoris | 38,2 kg |
|---|---|
| Matmenys | 110 × 110 × 76 cm |
| Kilmės šalis | Turkija |
| Spalva | Pilka, Tamsiai pilka |
| Stalo kojos | Metalinės 30x50x1.5 mm |
| Medžiaga | MDF |
| Aukštis | 76 cm |
| Plotis | 110 cm |
| Ilgis | 110 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 145 cm |
| Praplėtimo mechanizmas | Yra |
Jei nesate patenkinti savo pirkiniu, galite grąžinti jį mums per 14 dienų, kad galėtumėte pakeisti arba grąžinti pinigus. Daugiau informacijos rasite čia.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Informacija
Susisiekite su mumis telefonu (+370) 659 00010 arba rašykite mums į vilnius@priveehome.lt. Mūsų asistentai atsakys į jūsų klausimus.
Pristatymas maždaug per 2 dienas















