Pristatymas

NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE NUO 100 EUR (IŠSKYRUS KURŠIŲ NERIJĄ)


Savo klientams visada teikiame pirmenybę ir išskirtinį dėmesį. Norime pasidžiaugti galėdami pristatyti baldus tiesiai į Jūsų kambarį ar prie Jūsų durų, būtume dėkingi, jeigu iš anksto informuotumėte, jeigu patekimas į Jūsų namus gali būti sudėtingas (pvz. siaura laiptinė).

Siūlome Jums keletą baldų pristatymo variantų:

Standartinis – tai toks baldų pristatymas, kai baldą Jums pristatys mūsų arba mūsų partnerių krovininis mikroautobusas. Šiuo atveju baldas bus pristatytas Jums iki durų ir perduotas neišpakavus. Esame sudarę sutartis su patikimomis transporto kompanijomis, todėl galime užtikrinti kokybiškiausią pristatymo paslaugą. Perkant daugiau nei už 100 eur, pristatymas ir grąžinimas visoje Lietuvoje NEMOKAMAS. Perkant iki 100 eur, prekių pristatymas kainuoja 10 eur.  Prekių pristatymas Kuršių Nerijoje vasaros metu papildomai kainuoja 25 eur, kitais sezonais - 6 eur. 


Baltos pirštinės – tai toks baldų pristatymas, kai baldą Jums į namus pristatys mūsų montuotojai, užneš į reikiamą vietą, bei išveš su savimi visą baldo pakuotę, kurią mes vėliau perduosime įmonei "Žaliasis taškas" perdirbimui. Tikslų baldų pristatymo laiką deriname su Jumis. Dėl šio pristatymo, prašome kreiptis į mus el. paštu vilnius@priveehome.lt. arba telefono numeriu 862616796 Mes pateiksime Jums geriausias pristatymo bei montavimo kainas. 

Pasiimu patsJūsų patogumui trumpinant pristatymo laiką ir išlaidas taip pat siūlome galimybę užsakytus baldus pasiimti patiems tiesiai iš mūsų sandėlio Vilniuje, adresu Geologų g. 6 (šalia Vilniaus oro uosto).


Jeigu turite klausimų ar informacijos susijusių su pristatymu, mielai prašome apie tai mums pranešti užpildant laukelius užsakymo blanko apačioje arba kreipkitės į mus:

Mob. nr.:  +370 626 16796
El. pašt.: vilnius@priveehome.lt 

Įmonė Privee home, kaip garbinga įmonė, įdiegusi įmonės viduje visų vykstančių procesų kontrolę, vadovaudamasi sąžiningumo principais bei visais reikiamais prekių saugojimo bei transportavimo reikalavimais, neprisiima atsakomybės už baldų sugadinimą po Priėmimo Perdavimo Akto (sutr. PPA) pasirašymo momento.

Pasirašydami PPA Jūs pripažįstate, kad baldus bei pristatymo paslaugas gavote kokybiškus ir neturite pretenzijų, t.y. nematote vizualinių baldų pažeidimų. Ši mūsų nuostata galioja taipogi tuo atveju, kai pirkėjas pristačius jam baldus pasirašo PPA ir atsisako juos išpakuoti bei apžiūrėti.  Pretenzijos gali būti teikiamos tik dėl baldų naudojimo metu atsiradusių defektų. Šis momentas yra galutinis ir nediskutuotinas.

Taip pat prašome atkreipti dėmesį, kad mūsų montuotojai nešdami baldą sudėtingais laiptais į kitą aukštą neprisiima atsakomybės už Jūsų turto apgadinimą (sienas, tapetus ar pan.) tokiu atveju atsakingas yra asmuo, kuris įvertinęs užnešimo sudėtingumą priima sprendimą.

Mums labai svarbus Jūsų užsakymas ir mes stengsimės viršyti Jūsų lūkesčius ir sulaukti Jūsų mūsų pastovių klientų tarpe bei rekomenduoti Privee home savo draugams ar pažįstamiems!

Nuoširdžiai dėkojame,

Privee Home