Baldų grąžinimas

Mes stengiamės, kad visi mūsų parduodami baldai atitiktų aukščiausios kokybės standartus ir patenkintų pirkėjų lūkesčius. Įsigiję baldus pastebėjote trūkumų? Nedelsdami kreipkitės į mus - mes visada pasiruošę padėti ir ištaisyti neatitikimus.

Privee home baldas ir jo kokybė - mūsų vizitinė kortelė/ patikimumo garantas. Todėl Mes įsipareigojame:

  1. Pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke.
  2. Per protingą laiką pašalinti visus baldų trūkumus.
  3. Atitinkamai sumažinti prekės kainą suteikiant jai nuolaidą.
  4. Atlyginti prekės trūkumų pašalinimo išlaidas, jeigu pardavėjui per protingą terminą jų nepašalinus pašalino vartotojas ar trečiųjų asmenų padedamas.
  5. Per septynias darbo dienas nuo baldų pristatymo/ atsiėmimo dienos priimti baldus atgal ir grąžinti Jūsų išleistus pinigus.

SVARBU žinoti, kad:

  • Mūsų klientas gali pasinaudoti teise atsisakyti baldų/nutraukti sutartį per 14 dienų nuo jų gavimo, jeigu pristatytas baldas nebuvo naudotas ir vis dar tebėra originalioje pakuotėje.
  • Grąžinamas baldas turi būti nepakitusioje originalioje pakuotėje, prekės patikrai ir apžiūrėjimui galima atidaryti pakuotę specialiai tam pažymėtose vietose.
  • Sumontuotų ar bandytų montuoti bei jau naudotų baldų grąžinimui nepriimame. Visais tokiais atvejais prašome kreiptis į mus el. paštu: vilnius@priveehome.com .
  • Baldų grąžinimas, kai baldai buvo įsigyti naudojantis Lizingo bendrove: jeigu Klientas pasinaudoja teisės aktų nustatyta tvarka grąžinti netinkamos kokybės daiktą bei dėl šios priežasties nutraukia pirkimo-pardavimo sutartį su mūsų įmone, tuomet lizingo bendrovė grąžina Klientui daikto pardavimo kainos dalį ta apimtimi, kuria Klientas jau yra sumokėjęs lizingo bendrovei vykdydamas Vartojimo kredito sutartį.