Apie mus

Šiltas, šviesus ir jaukus interjero stilius, dvelkiantis natūralumu ir elegancija. Mes mylime interjerą ir norime padėti Jums padaryti savo namus jaukius ir stilingus, vieta, kur galėtumėte pailsėti, kur būtų gera gyventi.

„Privee home“ siūlomas interjero stilius sudomins ne tik prancūziško interjero gerbėjus — mes savo klientus kviečiame į kelionę po jaukius namus, kuriuose darniai karaliauja Prancūzijos Provanso, Italijos Toskanos, gražių Belgijos, Olandijos, Vokietijos interjero stiliai. 

Asortimente rasite ne tik stilingus ir patrauklius baldus, bet ir natūralius, pagamintus iš pušies masyvo ir padengtus ekologiškais, itin kokybiškais švediškais dažais.

„Privee home“ tikslas — visoje Europoje sėkmingas  interjero namų prekinis ženklas,  garantuojantis klientams KOKYBĘ, PATOGUMĄ, ORIGINALUMĄ.

Sukurkite jaukumą ir eleganciją savo namuose su „Privee home“!

Daugiausiai dėmesio skiriame:

Mes siekiame patenkinti klientų poreikius ir lūkesčius

„Privee home“ siūlomų baldų asortimentą sudarome kruopščiai analizuodami klientų poreikius ir atsižvelgdami į vyraujančias interjero naujoves pasaulyje. Ypatingą dėmesį skiriame klientų konsultavimui, baldų garantiniam aptarnavimui ir priežiūrai pasibaigus garantijos laikui. Mūsų komanda įsipareigoja kuo greičiau ir profesionaliau išpildyti visus klientų prašymus ar pasiūlymus.

Mums svarbu  kainos ir kokybės santykis

Klientams siūlome prekes, kurių kokybės ir kainos santykis itin patrauklus. Mūsų parduodami baldai gaminami iš natūralios, tradiciniu būdu apdirbtos uosio, pušies ir ąžuolo medienos, minkštoms dalims naudojami patvarūs audiniai. Baltai lakuotų baldų kampai nušlifuoti taip lyg juos šimtus metų būtų glostę tūkstančiai rankų.

Savo klientams siūlome platų prekių asortimentą

Mūsų internetinėje parduotuvėje klientai gali įsigyti viską, ko reikia kuriant jaukius, romantiškus, išskirtinio stiliaus namus.

Socialiai atsakinga įmonė

Privee home vertina socialinę atsakomybę kaip patikimumo bruožą. Svarbus įsipareigojimas mums - priimti visuomenei palankius sprendimus. Todėl  Privee Home būdama socialiai atsakinga įmonė rūpinasi gamtos  apsauga. Esame gamtą mylinti įmonė ir visuomet stengiamės, jog nereikalinga kartoninė ar polietileninė pakuotė nepatektų į aplinką. Bendradarbiaudami su įmone „Žaliasis taškas“ prisidedame prie efektyvaus antrinių žaliavų perdirbimo mechanizmo, kadangi jai priduodame visas mūsų baldų pakuotes perdirbimui.

Nebūkite abejingi ir visuomet stenkitės atiduoti pakuotę mūsų vairuotojams, kuri bus perduota perdirbimui.

Nuoširdžiai už tai dėkojame,

Privee Home